MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 13789282
nr 1378 9282
Pottskåp
Betsad furu, 1800-tasl. Bredd: 48, djup: 45 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:53:18
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr